Etkinliklerimiz

Hayvanları Koruma Günü

4 Ekim 2018

Bornova Sağlık Koleji 9. Sınıf öğrencileri Hayvanları Koruma Günü sebebiyle Işıkkent Hayvan Barınağı’nı ziyaret ettiler. Öğrencilerimiz minik dostlarının bakımı hakkında barınağın başveterinerinden bilgi aldılar.
Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. 🐶🐱

Kep Törenimiz

30 Mayıs 2018

Bornova Sağlık Koleji olarak 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında mezunlarımızı vermenin gururunu yaşadığımız 12. sınıflarımızın kep giyme töreni Okul Kurucularımız Sayın Orhan Kaya ve Sayın Zeki Ağca ,Okul Kurucu Temsilcimiz Sayın Canan Habiloğlu ve öğrencilerimizin değerli velilerinin katılımı ile gerçekleşti.
Bornova Sağlık Koleji ailesi olarak sevgili öğrencilerimize gelecek hayatlarında başarılar diliyoruz.

Mezuniyet Balosu

27 Mayıs 2018

Bornova Sağlık Koleji Mezuniyet Balosu Saime Sultan Yalısı’nda gerçekleşti. Öğrencilerimiz mezuniyet heyecanı ile keyifli anlar geçirdiler. 👨🏻‍🎓👩🏻‍🎓

Gençlik Şenliği

14 Mayıs 2018

Bornova Sağlık Koleji Gençlik Şenliği bugün gerçekleştirildi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı öncesinde gerçekleşen şenliğimizde öğrencilerimiz mendil kapma, halat çekme, çuval yarışı gibi çeşitli oyunlar ile keyifli anlar geçirdiler.
🎊🥇🥈🥉🎊

Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Bilim Şenliği

25 Nisan 2018

Bornova Sağlık Koleji Bilim Şenliği 25 Nisan 2018 tarihinde değerli velilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Bilim, gerçekliğe gidilen yolları aydınlatan ışıktır.
Geleceği aydınlatacak bilim insanlarını yetiştirmekten gurur duyuyoruz. 👩🏼‍🔬👨🏼‍🔬

Bilim Şenliğimizde görev alan öğrencilerimize ve FKB zümre öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Karikatür ve Mizah Topluluğu

24 Nisan 2018

Bornova Sağlık Koleji 9.Sınıf öğrencileri Ege Üniversitesi Karikatür ve Mizah Topluluğu Doğaçlama Ekibi’nin gösterisi ile keyifli anlar geçirdiler. Bu etkinlik ile öğrencilerimiz doğaçlama tekniğini uygulamalı şekilde gözlemlemiş oldular.
Ege Üniversitesi Karikatür ve Mizah Topluluğu Doğaçlama Ekibi’ne ve öğretmenimize teşekkür ederiz.

İSTANBUL GEZİSİ

12-15 Nisan 2018

Öğrencilerimiz Çamlıca, Pierre Loti, Ayasofya Müzesi, Dolmabahçe Sarayı, Topkapı Sarayı, Eminönü, Adalar gibi İstanbul’un tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini yakından gözlemleme şansı elde ettiler. İstanbul Aydın Üniversitesi’ni de ziyaret eden öğrencilerimiz üniversite ve bölümler hakkında bilgi edindiler.

Bornova Sağlık Koleji olarak bu keyifli gezide bizlerle olan öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

KALP SAĞLIĞI HAFTASI

9-12 Nisan 2018

Kalp Sağlığı haftası sebebiyle düzenlenen konferansta
Uzman Doktor Reyhan Kahraman Akman 11.Sınıf öğrencilerimize kalp sağlığı ile ilgili bilgiler verdi.
Sayın Reyhan Kahraman Akman’a bizimle paylaştığı değerli bilgiler için teşekkür ederiz.

Kalp sağlığını korumak için harekete geç!

Ege Üniversitesi Gezisi

23 Şubat 2018

12.Sınıf Bornova Sağlık koleji öğrencileri ile Ege Üniversitesi gezisi yapıldı.Bu gezi sürecinde ilk olarak Mert Abaş rehberliğinde konferans salonlarında üniversite tanıtım filmi izlendikten sonra kampüs içerisindeki fakülteler gezdirildi.Üniversite toplulukları tanıtıldı.Ege Üniversitesi Hip-Hop topluluğu öğrencilerimiz için kısa gösteriler sergilediler.Bu gezimizde görevli öğretmenlerimize teşekkür ederiz .

Kermes

22 Şubat 2018

Bornova Sağlık Koleji öğrencilerimiz Mehmetçik Vakfı yararına kermes düzenledi. Düzenlenen kermeste en çok satışı 10-A ve 10-E sınıfları yaptılar. Ödülleri olan sinema etkinliğinin tutarını da vakfa bağışladılar. Erdemli davranışları için kazanan öğrencilerimize aynı zamanda kermese katılan tüm 10.Sınıf ve 9-D sınıfı öğrencilerine teşekkür ederiz.

Ümran Baradan Oyun ve Oyuncak Müzesi

15 Şubat 2018

Bornova Sağlık Koleji 9-A sınıfı öğrencilerimiz Ümran Baradan Oyun ve Oyuncak Müzesi’ni ziyaret ettiler. Öğrencilerimiz bu ziyarette 1800’lü yıllardan kalma oyuncakları ve çeşitli oyuncak koleksiyonlarını görme fırsatı buldular. Öğrencilerimize eşlik eden öğretmenimize teşekkür ederiz.